Wiosna w Ogrodzie
XXI edycja kiermaszu za nami

Szanowni Państwo,

z ogromną dumą i uśmiechem na twarzy wspominamy spotkanie z Państwem podczas Kiermaszu „Wiosna w Ogrodzie”. Dziękujemy każdemu z Wystawców za udział w naszej imprezie, za wspaniałą ofertę, z którą – jak co roku – przyjechaliście na kiermasz, gwarantując Klientom towar najwyższej jakości. Wiosna w ogrodzie – to nasz wspólny sukces!!! Klimat, który towarzyszy naszej imprezie tworzymy wspólnie z Wami i dziękujemy, że po raz kolejny zdołaliśmy go stworzyć. Przed nami kolejne wyzwania, na które już teraz bardzo serdecznie zapraszamy!!! Najbliższe – tuż po wakacjach - „Jesień w ogrodzie”, która odbędzie się 14 i 15 września br.

Już teraz serdecznie zapraszamy!!!

Do zobaczenia!!!

Już tylko kilka dni !

Szanowni Państwo,

do naszej imprezy pozostało zaledwie już tylko kilka dni. Wolnych miejsc jest już coraz mniej, dlatego zachęcamy do jak najszybszego wysyłania zgłoszeń. Znajdziecie je w zakładce „Do pobrania”. 

Podczas imprezy gwarantujemy – jak co roku rozstrzygnięcie konkursu dla Wystawców w pięciu kategoriach na: najciekawszy produkt do ogrodu, najciekawszy produkt ekologiczny, najpiękniejszy kwiat wiosenny, najpiękniejszy krzew, najpiękniejsze drzewko. 

Dla Klientów tradycyjnie przygotowujemy mnóstwo dodatkowych atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych: koncerty zespołów: Bernard Dornowski ex Czerwone Gitary, „Manijôcë”, Luzzbluzz, warsztaty florystyczne, pokazy akrobatyki zapaśniczej, dmuchane zjeżdżalnie, malowanie buziek, zwierzątka z balonów, pokazy ratownicze Państwowej Straży Pożarnej i Policji. Gwarantujemy również możliwość wykonania pamiątkowego zdjęcia w fotobudce, a na ochotników czekać będą dwa rowery Blender Bike, służące do wykonania orzeźwiających i zdrowych koktajli owocowych. Nie zabraknie również swojskiego chleba, smalcu, pysznych, świeżych drożdżówek, wędlin, serów, miodów, produktów pszczelich, miodów pitnych, a także szerokiej oferty rękodzieła artystycznego i strefy gastro.

uprzejmie informujemy, że wjazdówki dla Wystawców będą gotowe (do odebrania) od czwartku (9 maja) w pokoju nr 8.

Do zobaczenia!!!

Wystawców coraz więcej

Szanowni Państwo,

cieszymy się bardzo, że również w tym roku zechcecie Państwo zaszczycić nas swoją obecnością i wziąć udział w tegorocznej edycji kiermaszu ogrodniczego "Wiosna w Ogrodzie". Miejsc wystawowych ubywa, dlatego gorąco zachęcamy Państwa do wypełnienia zgłoszeń i wysłania najlepiej drogą mailową lub dostarczenia osobiście do naszego biura. Druk znajduje się w zakładce Wystawcy" -> „do pobrania”.

Bardzo serdecznie zapraszamy i zachęcamy do udziału w Wiośnie w ogrodzie!!!